101 بازی خانوادگی

مشحصات کتاب

نام کتاب : 101 بازی خانوادگی

نویسنده : شاندو واردا

مترجم :حسین فدایی حسین

انتشارات : صابرین

شابک : 978-6008733072

تعداد صفحه: 138

 

معرفی کتاب 101 بازی خانوادگی اثر شاندو واردا

این کتاب 101 بازی خانوادگی را از سراسر جهان گردهم آورده است، بازی هایی مناسب در زمان مسافرت، تولد، لذت بخش برای والدین و کودکان و… که با دستورالعمل هایی گویا آموزش داده شده و پیشنهادهایی برای لذت بخش تر بودنشان عنوان شده است.

شاندو وردا قصه‌گو، نوازنده، هنرمند جامعه، معلم، رهبر کارگاه و موسیقی از سطح مهد کودک تا سطوح شرکتی است. وی از رویکرد بنیاد بازی های جدید به بازی تعاونیدر دهه 1970الهام گرفته، او اکنون بازی با مردم را در هر سنی آموزش و رهبری می کند. او در لیم رجیس، ولز زندگی می کند.

 

درباره کتاب ۱۰۱ بازی خانوادگی

مهم نیست که افراد چقدر پیر یا جوان هستند، هنگامی‌ که آن‌ها بازی می‌کنند اتفاقات مهمی رخ می‌دهد. موانع رفع می‌شوند، اعتمادبه‌نفس افزایش می‌یابد، دوستی‌ها شکل می‌گیرند، خصومت‌ها از بین می‌روند، و از همه مهم‌تر انرژی فوق‌العاده مثبتی در افرادی که درگیر بازی بوده‌اند جریان می‌یابد. بازی برای کودکان حتی مهم‌تر از موارد بالا است. بازی مثل یک دنیای کوچک است که به آن‌ها در کشف بخش‌های مختلف آن کمک می‌کند و به همین دلیل است که بچه‌ها باید بازی‌های مختلفی را در سنین مختلف انجام دهند. بازی درباره چگونگی تجربه کردن دنیا، آموختن درباره آن و چگونه پیش بردن آن است. کودک از طریق بازی درباره اعتمادبه‌نفس، محدودیت‌ها، رعایت نوبت، آنچه که آسیب می‌رساند، آنچه که احساس خوبی ایجاد می‌کند، چگونگی بیان نظرات و گوش دادن به دیگران می‌آموزد و از همه مهم‌تر، هنگامی ‌که کودکان درباره قوانین بازی با هم توافق می‌کنند، پاداش بی‌نظیر شادی و رضایت را دریافت می‌کنند. آموزش بازی به بچه‌ها، توانایی‌های تقلید آن‌ها را تقویت می‌کند. آن‌ها در مدرسه پرورش خواهند یافت و قادر خواهند بود بازی‌هایی را که آموخته‌اند با بچه‌های دیگر شریک شوند و در مدرسه بهتر عمل کنند. همچنین، بلد بودن چند بازی، جنبه دیگری به زندگی خانوادگی می‌افزاید. به خاطر داشته باشید که فرهنگ شامل چیزهایی است که مردم معمولاً انجام می‌دهند. ایجاد مجموعه‌ای از بازی‌های محبوب خانوادگی را در برنامه‌تان قرار دهید. این بازی‌ها، به همه اعضای خانواده کمک می‌کند تا خاطرات باارزشی را بسازند و دوران‌ خوب گذشته را با افتخار به یاد بیاورند. به عبارتی، شرکت‌کننده‌ها فرهنگ خانوادگی خودشان را به وجود خواهند آورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوال امنیتی ضد ربات/ لطفا پاسخ دهید *